Vilvoordse Atletiek Club

17
jul

Nieuwe reeks Start to Run 0 naar 5 km

Voor meer info, ga naar de pagina “Recreatie” en kies ‘Start to Run”  

30
jun

Inschrijvingen voor Team Marathon Trail 2024 openen op 1 juli!

Ga snel naar de TMT pagina voor meer informatie.  

4
jun

Interclub Masters op VAC

Afgelopen weekend traden de masters in de arena op de interclub. Lees hier het verslag van een trotse teamkapitein. Interclub Masters in Vilvoorde ! De deelname aan de Interclub Masters in 2B was de beloning na de schitterende titel van vorig jaar in 3e Landelijke. Onze club zorgde er zelfs voor dat de ‘clash der Vilvoordse titanen’ in het mooie

Lees verder

13
mei

VAC promoveert naar de Super League!!

VAC is weer bij de beste 8 clubs van België! Het was een vroege en verre verplaatsing naar Virton, in het zuiden van het land, maar de atleten van VAC waren zondag meteen klaarwakker om de interclub in de First League te betwisten. De hele dag door, onder een soms felle zon, zorgden zij voor uitmuntende prestaties. Met maar liefst

Lees verder

14
apr

Finale resultaten crossklassement

Met het zomerseizoen voor de deur blikken we nog even terug op de wedstrijden in het veld van de afgelopen maanden. De finale stand van het crossklassement 23-24 vind je hier: Crossklassement 

18
mrt

Jeugddag 2024 – VAC represent!

Een druk weekend voor onze jeugd met da jaarlijkse afspraak in Gent voor de Jeugddag van de Atletiek Vlaanderen. Met een goedgevulde bus trokken onze jongsten richting Gent voor een dag vol plezier. In het thema van de Olympische Spelen in Parijs hebben ze gesprint op de Champs-Elysées, gespeeld in het (spring)kasteel van Versailles, de Eiffeltoren beklommen, de Seine overgestoken,

Lees verder

18
mrt

Huldiging van onze strafste joggers van het jaar

Afgelopen vrijdag 15 maart huldigden we de laureaten van het joggingcriterium 2023. Luc, Karl, Dirk, Heidi en Sven hebben 8 (of meer) wedstrijden meegedaan en worden hiervoor gehuldigd en beloond in onze kantine. Proficiat, kanjers! Ter info, de (bijna volledige) joggingcriteriumkalender 2024 staat op de VAC website. De eerste wedstrijd is 10 maart – 10km van Mechelen. We hebben nog

Lees verder

16
jan

Nieuwe reeks START TO RUN

Zou jij ook graag 5 km leren lopen op je eigen tempo? Vanaf 25 september 2024 kan je deelnemen aan een nieuwe lessenreeks “Start to run” van 0 naar 5 km. De lessen gaan door op woensdag en vrijdag van 18u tot 19u30 en worden begeleid door ervaren jogbegeleiders. Zie hieronder voor meer details:  

17
dec

Throwback Sunday… EK cross country

Throwback naar het Europees kampioenschap Cross Country, vandaag exact één week geleden… Het mooiste crossparcours in België ligt te baden in de zon maar ligt er verraderlijk drassig bij. Dat mochten de masters, die er hun BK liepen, de dag voordien al ondervinden. De heuvelachtige omloop is op zich al zwaar genoeg, maar nu er in de afdaling en op

Lees verder

3
dec

EERSTE TEAM MARATHON TRAIL VAN VAC EEN GROOT SUCCES

De eerste editie van de Team Marathon Trail, georganiseerd door VAC, was een groot succes. Lees hier het verslag.